Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

14 липня був оголошений у таборі днем спорту
14 липня був оголошений у таборі днем спорту

Поділитися новиною:

14 липня був оголошений у таборі днем спорту

Після сніданку відбулося урочисте відкриття Казкових Олімпійських ігор. У проведенні дня спорту допомогу надала Куп’янська районна дитяча спортивна школа.

Діти змагалися з футболу, волейболу, піонерболу, стрибках в довжину з місця та на скакалці, з бігу на 60м та 30м, з шашок та шахмат. Переможці змагань були біли урочисто нагороджені почесними дипломами. Всі учасники отримали величезне задоволення, заряд бадьорості та енергії. 

У проведенні дня спорту допомогу надала Куп’янська районна дитяча спортивна школа. Були присутны Пiнчук Володимир Григорович, Сузов Юрiй Володимирович, Бровко Вячеслав Павлович, Медюков Вiктор Iванович, Повх Олександр Мирославович.            

Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту Альбом: 14 липня був оголошений у таборі днем спорту
Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/7480 | Переглядів: 155Дата публікації: 23:33 16.07.2015