Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

Закриття другої зміни сезону 2014
 Закриття другої зміни сезону 2014

Поділитися новиною:

Закриття другої зміни сезону 2014

Відбулось урочисте закриття другої оздоровчої зміни в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Сосновий"

Протягом всієї зміни робота була спрямована на збереження і зміцнення здоров’я кожної дитини, на охоплення дітей організованими формами відпочинку, формування творчих здібностей та попередження негативних явищ.

А вчора, 22 липня  2014 року,  завітали  гості на церемонію закриття зміни оздоровчого закладу заступник голови Купянської районної державної адміністрації -Анатолій Дробот та головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту- Олена Ридван.

Рівно о 17годині загони вирушили на урочисту лінійку присвячену закриттю оздоровчої зміни .

Найменший пятий загін, "Фіксіки +" , якими опікуються вихователі Мироненко Олена Володимирівна та Штанагей Любов Олегівна

Четвертий загін "Неподарки" вихователі Душенко Наталя Миколаївна, Водолажська Катерина Геннадіївна

Третій  загін "Фіксіки" вихователі Кулікова Наталя Федосіївна, Сядриста Світлана Вікторівна

Другий загін "Смешинки" вихователі Ніколаєва Світлана Тимофіївна, Самойлова Євгенія Геннадіївна

Перший загін "Ленивцы" вихователі Тарубара Олександр Сергійович, Самойлова Надія Геннадіївна

Урочиста лінійка розпочалась із привітання всіх загонів, їх девізів.Старший вихователь, Безкоровайна Аліна Олексіївна, доповіла  директору закладу Рожнову Олександру Івановичу, про готовність розпочати урочисту лінійку.Директор закладу надав згод у на закриття другої оздоровчої зміни-2014 року.

Прапор закладу був спущений командирами загонів.Пролунали гімн закладу та державний гімн України.

Вихованці табору подякували своїм старшим наставникам за цікаві заняття, екскурсії, смачні сніданки та обіди.

 Вихователі теж підготували веселу та урочисту табірну лінійку присвячену закриттю другої оздоровчої  зміни

  Із привітальним словом звернувся до дітлахів заступник голови Купянської  районної державної адміністрації  Анатолій Дробот.Зазначив згуртованність, активність та щирість дітей на цій чудовій зміні, а також запросив завітати до закладу наступного року.

 

Найменші вихованці 5 загону порадували присутніх бальним танцем

  До речі всі, хто приймав активну участь у житті табору протягом  зміни, були     відзначені і отримали подарунки та листи подяки від чудового організатора, фізрука Пінчук Володимира Григоровича

 

 Переможець Спартакіади, яка відбулась під патронатом Народного депутута Віктора Остапчука, Галисултанов Радмил - виборов  перше місце, за що був нагороджений Грамотою.

 

    Традиційно урочиста лінійка закінчилась дружнім "флеш-мобом", яку із задоволенням виконали        всі дітлахи разом із своїми вихователями

  Святковий концерт, який підготували вихованці свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні

 проведені у "Сосновому", які запам'ятаються їм на все життя.

Феєричний концерт приніс дітям велике задоволення, особливо виступ вихователів та адміністрації закладу. Вони зробили учасникам сюрприз і представили свої танці, театралізовані сценки, які готували три дні після відбою, через відсутність вільного часу та задля збереження конфіденційності. 

 

 

 

    Незважаючи на досить коротку зміну у закладі відпочиваючі встигли знайти нових друзів серед одноліток, а також подружитись зі своїми наставниками  - вожатими. Діти з сумом стверджували, що їм назвичайно не вистачатиме  насиченої щоденної програми "Соснового".

Діти були весело-засмученими, адже вже завтра вони мусили їхати по домівками. Отож,  вони  обмінювались контактними номерами телефонів та адресами, ділилися враженнями від відпочинку. 

Після концерту діти із задоволенням приймали участь у святковій дискотеці із запальним ді-джеєм,Кудревич Микитою, яка на цілий час була довшою ніж завжди.

 

Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/6366 | Переглядів: 204Дата публікації: 15:36 23.07.2014