Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

Почала роботу зміна «Лідер»
Почала роботу зміна «Лідер»

Поділитися новиною:

Почала роботу зміна «Лідер»

У таборі Куп'янського району «Сосновий» відкрилася зміна «Лідер» для обдарованих дітей

 

Заступник голови ХОДА Євген Савін відвідав табір «Сосновий» Куп'янського району, де сьогодні відкривається зміна «Лідер» для обдарованих дітей.

«Це один з кращих таборів в Харківській області, саме в такому місці діти повинні оздоровлюватися. Сьогодні тут зібралися діти з 10 районів, які брали участь в різних конкурсах, що проводилися Центром молоді та ГУ у справах сім'ї, молоді та спорту обласної адміністрації. Ці діти приїжджають сюди вже не перший рік цілими творчими колективами і не дають нудьгувати співробітникам табору, адже це найактивніші, найжвавіші діти, які самі готові організувати і дозвілля, і побут. Потрапивши сюди один раз, вони всіма силами намагаються приїхати ще і ще», – зазначив Євген Савін.

Як повідомив заступник губернатора, цього року всі зміни в таборі «Сосновий» завантажені на 100% – всього відбудеться 4 зміни по 240 дітей кожна. На сьогоднішній день в установі відпочили вже 424 людини. У таборі 5 спальних корпусів, їдальня, клуб, спортмайданчик, майданчик з тренажерами, пляж, актовий зал. Вартість путівки становить близько 2200 грн. Путівки на спеціалізовані зміни закуплені за рахунок обласного бюджету.

Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/1834 | Переглядів: 111Дата публікації: 06:46 20.07.2012