Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

Змагання з настільного тенісу
Змагання з настільного тенісу

Поділитися новиною:

Змагання з настільного тенісу

11-12 червня відбулися змагання першості ПЗОВ «Сосновий» з настільного тенісу серед дівчаток та хлопців

 

11.06.2012 року відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат, в змагання взяли участь 18 дівчат 1 – 4 загонів. В цікавій , безкомпромісній боротьбі перемогу виборола Польова Ельза з 2 загону, 2 місце посіла Лєщенко Діана 1 загін, третє місце Медвєдєва Тетяна 4 загін.
12.06.2012 року відбулося змагання першості ПЗОВ «Сосновий» з настільного тенісу серед хлопців, в змаганнях брали участь 24 учасники 1-4 загонів. Третє місце поділили Копін Олександр 3 загін і Яковенко Артем 3 загін. В фіналі зустрілися представники настільного тенісу з м. Мерефа Авдєєв Руслан і з м. Куп’янська Козюлін Олексій. Дуже цікавий поєдинок завершився перемогою представника м. Куп’янська - Козюліна Олексія – 1 загін, друге місце посів Авдєєв Руслан – 1 загін.
 
Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/1687 | Переглядів: 113Дата публікації: 10:57 13.06.2012