Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2016 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

Спартакіада в "Сосновому"
Спартакіада в \"Сосновому\"

Поділитися новиною:

Спартакіада в "Сосновому"

07.06.2012 на території ПЗОВ «Сосновий» була проведена спартакіада серед дітей, які оздоровлюються у таборі.

 

Діти змагались як у самостійних видах, так і у командних. А саме: шахи, шашки, стрибки через скакалку за 30 секунд, дартс, стрибки у довжину з місця, біг на 30 метрів, біг на 60 м6трів, футбол, піонербол.

За результатами змагань перші місця вибороли:

Шахи:

Степанова Ірина – 1 загін

Авдєєв Руслан – 1 загін

Шашки:

Сазонова Валерія – 1 загін

Медяник Анатолій - 3 загін

Стрибки через скакалку:

Медвєдєва Тетяна - 4 загін

Алєйніков Єгор - 5 загін

Дартс:

Сазонова Валерія – 1 загін

Медяник Дмитро – 4 загін

Стрибки у довжину з місця:

Молодша група:

Калітка Анастасія – 5 загін

Алєйніков Єгор – 5 загін

Середня вікова група:

Медяник Анатолій – 3 загін

Дайнеко Анастасія – 4 загін

Старша вікова група:

Бондаренко Ольга – 2 загін

Новожен Олександр – 1 загін

Біг на 30 метрів:

Калітка Анастасія – 5 загін

Алєйніков Єгор – 5 загін

Біг на 60 метрів:

Середня вікова група:

Долженко Яна – 4 загін

Медяник Анатолій – 3 загін

Старша вікова група:

Жагай Інна – 1 загін

Авдєєв Руслан – 1 загін

За сумою очок місця серед команд розташувались у такому порядку:

молодша вікова група:

3 місце – команда 6 загону

2 місце – команда 4 загону

1 місце – команда 5 загону.

Старша вікова група:

3 місце – команда 2 загону

2 місце – команда 3 загону

1 місце – команда 1 загону

Всі діти і команди були святково нагородженні почесними грамотами.

Окрема подяка начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Куп’янської райдержадміністрації Ковальову Г.О. та Куп’янській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на чолі з директором Яковлевим О.П. за проведення цього спортивного заходу.

Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/1666 | Переглядів: 69Дата публікації: 21:00 08.06.2012