Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

Визначені переможці конкурсу "Мій табір відпочинку "Сосновий"
Визначені переможці конкурсу \"Мій табір відпочинку \"Сосновий\"

Поділитися новиною:

Визначені переможці конкурсу "Мій табір відпочинку "Сосновий"

Підведено підсумки конкурсу учнівської творчості, організованого відділом освіти райдержадміністрації з метою популяризації оздоровчого закладу "Сосновий".

На виконання Плану Куп'янської райдержадміністрації від 15.03.2012року "Про проведення робіт з підготовки позаміського закладу оздоровлення і відпочинку "Сосновий" до оздоровчої кампанії 2012 року", з метою популяризації оздоровчого закладу "Сосновий", пропаганди та збереження здорового способу життя, залученню дітей до оздоровлення в таборі та організації змістовного відпочинку дітей у навчальних закладах району було проведено конкурс учнівської творчості "Мій табір відпочинку "Сосновий" за номінаціями: малюнок "Мій улюблений табір" та вірш "Про "Сосновий".

У конкурсі прийняли участь учні 8 шкіл (Грушівська ЗОШ, Кіндрашівська ЗОШ, Курилівський ліцей, Моначинівська ЗОШ, Просянська ЗОШ, Сеньківська ЗОШ, Новоосинівська ЗОШ, Петропавлівська ЗОШ І-ІІст.).

За рішенням конкурсної комісії І місце у номінації малюнок "Мій улюблений табір" зайняв учень 7 класу Сеньківської ЗОШ Руденко Юрій, ІІ місце - учениця 8 класу Просянської ЗОШ Мовчан Альона, ІІІ місце поділили між собою учень 5 класу Новоосинівської ЗОШ Дедіков Олександр та учениця 5 класу Новоосинівської ЗОШ Калініна Анастасія.

За рішенням конкурсної комісії І місце у номінації вірш  "Про "Сосновий" зайняла учениця 8 класу Грушівської ЗОШ Марченко Юлія, , ІІ місце - учениця 7 класу  Грушівської ЗОШ Алексєєнко Вікторія, ІІІ місце поділили між собою учениця 5 класу Курилівського ліцея Макрушина Діана та учениця 6 класу Петропавлівської  ЗОШ І-ІІст. Тарасенко Марія.

Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/1560 | Переглядів: 154Дата публікації: 10:12 17.05.2012