Ласкаво вітаємо Вас на сайті дитячого оздоровчого табору "Сосновий" Куп'янського району Харківської області
Привітання

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Сосновий" з радістю відкриває двері для маленьких жителів і готовий прийняти їх у свою сім'ю.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку на березі річки Оскіл, в селі Глушківка Куп'янського району Харківської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то на цьому сайті для Вас представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.

Тут можна знайти відеосюжети про відпочинок дітей, фотографії за 2004-2017 роки, докладний опис табору, всю офіційну документацію.

У дитячому оздоровчому таборі «Сосновий» відпочинок Вашої дитини буде максимально приємним, корисним і яскравим.

222 путівки помандрували в райони області
222 путівки помандрували в райони області

Поділитися новиною:

222 путівки помандрували в райони області

Укладено угоду з Головним управлінням сім'ї, молоді і спорту облдержадміністрації на оздоровлення дітей області на першій зміні з 3 червня до 23 червня.

28 березня відбулось засідання комітету з конкурсних торгів Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту Харківської облдержадміністрації. Предмет закупівлі - послуги лікувальних закладів (послуги санаторіїв та інших оздоровчих закладів з відновлення здоров'я дітей (а саме, дітей, що потребують особливої соціальної уваги і підтримки).

Табір "Сосновий" подав на засідання власні пропозиції щодо надання послуг з відновлення здоров'я.  

За результатами відкриття пропозицій конкрусним комітетом прийнято рішення визнати табір "Сосновий" переможцем по Лоту №1 Послуги оздоровчих закладів з відновлення здоров'я дітей, що потребують особливї соціальної уваги та підтримки, в т.ч. для проведення спеціалізованої зміни для талановитих дітей з вадами здоров'я "Повір у себе" та по Лоту №2 Послуги оздоровчих закладів з відновлення здоров'я дітей, що потребують особливї соціальної уваги та підтримки, в т.ч. для проведення спеціалізованої зміни для талановитих дітей "Лідер".

5 травня підписано Угоду про закупівлю послуг за державні кошти між Головним управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту обдержадміністрації Перепелицею Дмитром Івановичем та Позаміським закладом оздоровлення і відпочинку "Сосновий" в особі директора Рожнова Олександра Івановича.

Угода передбачає надання послуг відновлення здоров'я дітей  за путівками Дитячого оздоровчого табору "Сосновий" в кількості 444 дитини, а саме : перша зміна з 03 червня по 23 червня - 222 дитини, третя зміна з 19 липня по 08 серпня - 222 дитини). 

Путівки передано до Головного управління для розповсюдження серед районних та міських відділів  у справах сім'ї, молоді Харківськох області.

Web-адреса: sosnoviy.kupyansk.info/news/id/1556 | Переглядів: 119Дата публікації: 14:57 15.05.2012